LOTTE - ONE WORLD, ONE PASSION

Lotte Co. Ltd. je jedna z největších potravinových a nákupních společností v Jižní Koreji a Japonsku. Lottegroup se skládá z více než 60 obchodních jednotek zaměstnávající 60.000 lidí. Mezi hlavní odvětví patří výroba cukrovinek, nápojů, provoz hotelů po celém světě, rychlé občerstvení, maloobchod, finanční služby, chemický průmysl, výroba elektroniky, IT, stavebnictví, provozování zábavních a obchodních center. Hlavní podniky Lotte Group vlastní rodina Shin Kyuk-Ho v Jižní Koreji a Japonsku s dalšími pobočkami v Číně, Thajsku, Indonésii, Vietnamu, Indii, USA, Rusku , na Filipínských ostrovech, Pakistánu, Belgii a Polsku (zde Lotte koupilo největší polskou firmu na výrobu cukrovinek Wedel od světově známého Kraft Foods v červnu 2010. Dnes je Lotte největším výrobcem cukrovinek a žvýkaček v Jižní Koreji a Japonsku. Firma Lotte je jedním z největších konglomerátů Jižní Koreje vedle společností Hyundai a LG.

 

GLOBAL BUSINESS

 

  • FOODS
  • RETAIL
  • TOURISM
  • PETROCHEMICAL CONSTRUCTION
  • FINANCE
  • SERVICE R&D SUPPORT

 

ZASTOUPENÍ V ČESKÉ REPUBLICE

Lotte Chilsung beverage

Společnost Lotte Chilsung beverage CO. Ltd vznikla v roce 1950 a zařadila se mezi hlavní potravinářské firmy v zemi. Díky exportu výrobků do více než čtyřiceti zemí po celém světě se Lotte řadí mezi největší firmy světa se zaměřením na výrobu nápojů (nealkoholické nápoje, džusy, kávy, likéry). Svůj úspěch staví na vysoké kvalitě svých produktů.

Lotte confectionery

LotteConfectionery je jihokorejská společnost s ředitelstvím v hlavním městě Seoul. Tato dceřiná firma společenství Lotte Group se zaměřuje na výrobu cukrovinek již od roku 1967. Nyní je v nabídce více než 200 produktů, které vyváží do 70 zemí po celém světě. Díky kvalitě, dobrému marketinku a příznivé ceně je LotteConfectionery Ltd. třetím největším výrobcem žvýkaček na světě!